Žáci úspěšně pokračují v přípravě na jaro

24.02.2020 | Ladislav Brslica

Po úspěšných halových turnajích odehráli naši žáci první přípravný přátelák venku, za soupeře si pozvali B-tým zlínského Fastavu. Zatímco mladší byli úspěšní a navázali tak na dobré výsledky z haly, starším se už tolik nevedlo a svému soupeři jasně podlehli.

ml.ž.: SK Baťov - FC Zlín B 4:2

branky SKB: Krkoška, Šmédek, Jánský a Pšenčik.
Střídalo se celé  pole včetně gólmanů.
První osma: gólman Vodárek, Pospíšek, Pozzi, Gajdošík, Jánský, Šmédek, Dat a Krkoška
Druhá osma:  gólman Kubičík, Olšák, Pšenčik, Zpěvák, Zábojník, Zapletal, Marčík, Rafaja.

Výkon našich borců byl vyrovnaný, bylo jedno která, osma je na place. Kluci přistupovali k zápasu zodpovědně jak v útočné fázi, tak i v obranném  napadání soupeře, což je dovedlo k zasloužené výhře.

st.ž.: SK Baťov - FC Zlín B 1:8 (1:6)

Ve svém prvním jarním přípravném zápase hostili žákovské týmy soupeře ze Zlína. Starším žákům se utkání nevydařilo a jednoznačně prohráli 1:8, když jedinou branku vstřelil po chybě hostujícího brankáře Štulíř.
Domácí nastoupili  v kombinované sestavě s mladšími žáky a soupeř využil svou fyzickou převahu k jasnému vítězství.