Dorost zakončil své soustředění na Slovensku dvěma přátelskými zápasy

24.02.2020 | Ladislav Brslica

Naši dorostenci si na závěr svého soustředění v Tvrdošíně zahráli dva přáteláky, nejprve v sobotu s tamním dorostem, v neděli pak k souboji vyzvali jejich mužský tým

Domácí dorostence naši kluci po předchozím vítězství v hale zdolali i venku na umělce, tentokrát v poměru 4:1.

V neděli pak celé soustředění završil přátelák s místním mužským A-týmem, v něm dorost Baťova sice ovládl první poločas, po kterém vedl 3:0, druhou půli už ale dominovali domácí a dovedli zápas ke konečnému výsledku 3:6.

Naši dorostenci si celé soustředění velmi užili a my doufáme, že nasbíranou fyzičku dokáží prodat i v mistrovských zápasech v jarní části soutěže ;)