Náš klub chystá pro děti letní Příměstský fotbalový kemp

27.02.2020 | Ladislav Brslica

Řešíte pro své ratolesti nějaký program na letní prázdniny? SK Baťov nabízí jednu zajímavou možnost pro děti ročníku 2007 a mladší.

V termínu 13.-17.července totiž pořádáme Příměstský fotbalový kemp, kde si vaše děti pod vedením licencovaných trenérů užijí spoustu zábavy, a to nejen s míčem. V programu kempu se totiž objeví například návštěvy koupaliště, či další zajímavé výlety, těšit se můžou i na jedno hezké a zajímavé překvapení.
Časový rozsah:
ranní sraz - 8:30 hod.
odpolední rozchod - 16:30 hod. (může být upraven dle denního programu)

Cena byla stanovena na 1.700 Kč a je v ní zahrnuto jídlo včetně pitného režimu, značkové tričko s logem a vlastním jménem i veškeré vstupy.

Všechny potřebné informace podá hlavní organizátor kempu p. Hynek Bršlica na baťovském Sportovním areálu, kontakty jsou uvedeny na plakátu.

Závazná přihláška je ke stažení zde na stránkách ve složce KLUB -> DOKUMENTY (v horní liště), případně přímo v kanceláři správce SAB.