V přípravě nás prověřily Napajedla

09.03.2020 | Ladislav Brslica

V jednom z posledních zápasů před startem jarní sezóny jsme se utkali s týmem Napajedel a byla to velmi dobrá prověrka

SK Baťov - FS Napajedla 2:2 (1:2)

branky SKB: Dvořáček 2

SKB: Vitásek R. (60. Medek) - Žáček (46. Holman), Zapletal V. (46. Lendler), Bršlica P., Sotolář (78. Zapletal V.), Jakubowicz (46. Skyba), Bína (46. Kašík), Dvořáček, Ondráš (60. Jakubowicz), Krajča, Gojš (46. Vitásek M.)

Utkání se hrálo ve velmi svižném tempu, k vidění byl pohledný fotbal plný soubojů. Vedení se ujali hosté, když po rohu naše obrana lehce zaváhala a neuhlídala volného střelce. Po pár minutách se po hezké kombinační akci domácím podařilo vyrovnat, když zakončoval Dvořáček. Do kabin však šli spokojenější hosté, na hranici (možná i za ní) převzal míč napajedelský Foral a Vitáskovi nedal šanci.
Ve druhé půli se Baťov dostával do stále větší převahy a naši golmani se příliš nezapotili, ovšem i napajedelská obrana fungovala precizně a do šancí jsme se dostávali jen velmi obtížně. Přesto se nám podařilo několikrát branku hostí ohrozit, Kašík nejprve i díky teči stopera branku přestřeli, Dvořáček byl v závěru utkání přesnější a krásnou ranou vyrovnal. Vítěznou branku měl v poslední minutě na kopačkách Goiš, ale zařízení bohužel netrefil a tak se oba soupeři rozešli smírně.