16.03.2020 | Ladislav Brslica

Přestože bychom rádi řešili radostnější záležitosti, situace u nás i ve světě nás nutí ke spoustě nepopulárních opatření, jako je například rušení tréninkových jednotek.

Fotbalový oddíl SK Baťov 1930 z důvodu nařízení vlády ČR (omezení volného pohybu osob) ze dne 15.3.2020 přerušuje společný tréninkový proces svých mužstev na Sportovním areálu Baťov a to do termínu 24.3.2020. Po uvedeném termínu budou poskytnuty všem hráčům a jejich rodičům (mladších kategorií) další informace k ukončení či dalšímu prodloužení období individuální přípravy hráčů SKB.

VV SK Baťov 1930 dne 16.3.2020

Z rozhodnutí města Otrokovice je v tomto období uzavřen Sportovní areál Baťov.

Koronavirus ruší zápasy i našeho KFS - start jarní části ODLOŽEN