20.04.2020 | Ladislav Brslica

Další tradiční sportovní událostí, kterou organizuje náš klub a na kterou se vždy těšila spousta lidí od samotných aktérů až po jejich rodiče je ze známých důvodů odložen na konec prázdnin, věřme, že situace dovolí v tomto termínu celý turnaj odehrát - viz průvodní text dále:

S politování Vám musíme oznámit, že z důvodu koronavirové pandemie jsme nuceni již připravený společný turnaj kategorie přípravek „O pohár Osvobození města Otrokovice“ pro termín 2.5.2020, zrušit. Děkujeme tímto za pochopení.

Vzhledem k tomu, že nechceme ochudit Vás i mladé fotbalisty o tento tradiční a velmi zdařilý fotbalový turnaj, rozhodli jsme se o přesunutí akce na termín SOBOTA 29.8.2020.

Upravené propozice s nabídkou účasti vašeho fotbalového klubu Vám budeme zasílat v průběhu měsíce Květen ale již nyní se těšíme na společné setkání při uvedené akci.

Děkujeme ještě jednou za pochopení a přejeme Vám i všem Vašim svěřencům pevné zdraví nejenom v těchto dnech.

S pozdravem
Bršlica Hynek           Zapletal Petr