11.05.2020 | Ladislav Brslica

Vážení členové, rodiče, podporovatelé, fanoušci,
dovolte mi z pozice předsedy našeho fotbalového klubu vás v co největším počtu pozvat na

Volební valnou hromadu SK Baťov 1930 z.s., která se bude konat ve čtvrtek 4.6.2020 od 16.00 hod.

Místo konání: Restaurační prostory firmy SaV spol. s r.o., Tř. T. Bati 332, 765 02 Otrokovice

Jedná se o velmi důležitou volební VH, která by si měla zvolit na dalších 5 let vedení fotbalového klubu.

Proto bych vás chtěl upozornit na několik zásadních věcí, které souvisejí s touto VH a volbou nového VV.

1. Stanovy SK Baťov 1930 přesně popisují postup v rámci konání VH, takže bych vás požádal o přečtení tohoto dokumentu. Stanovy našeho spolku jsou vyvěšeny na webových stránkách klubu.

2. SK Baťov 1930 má dle stanov 5 členný VV – předseda a 4 členové.

3. Funkční období nového VV bude pětileté, do roku 2025.

4. Součástí pozvánky na VH je dokument - návrh kandidátů na předsedu VV a na členy VV.

5. Každý člen spolku starší 18 let má možnost kandidovat, popřípadě navrhovat kandidáty do VV.

6. Navržení kandidáti musí být členy FAČR s daným ID číslem a zaplaceným příspěvkem na rok 2020.

7. Navržení kandidáti musí být členy našeho spolku SK Baťov 1930 a mít ke dni konání VH 4.6.2020 zaplacený členský příspěvek za 1. pololetí 2020 ve výši 1 000,- Kč.

8. Vyplněný a podepsaný dokument návrh kandidáta na člena VV nebo předsedu musí být odevzdaný na sekretariátu klubu nejpozději v termínu do úterý 2.6.2020.

Převezme a zaregistruje p. Hynek Bršlica – sekretář klubu.

9. Účastníci VH s právem volebním musí být členy našeho spolku SK Baťov 1930 a mít ke dni konání VH 4.6.2020 zaplacený členský příspěvek za 1. pololetí 2020 ve výši 1 000,- Kč. (Stanovy bod 2.1.)

10. Na VH jsou srdečně zváni i členové mladší 18.let, rodiče našich dětí, taktéž naši fanoušci a podporovatelé.

Věřím, že společným setkáním, diskuzí a volbou nových členů VV nastíníme další směřování našeho fotbalového klubu do dalších let.

S pozdravem a úctou

Vlastimír Hrubčík

předseda SK Baťov 1930 z.s.

(veškeré potřebné dokumenty včetně Pozvánky na Valnou hromadu ´jsou vyvěšeny zde na našich stránkách v záložce "KLUB", v podsložce "DOKUMENTY")

Koronavirus ruší zápasy i našeho KFS - start jarní části ODLOŽEN