Oba žákovské týmy si se Starým Městem poradily

15.06.2020 | Ladislav Brslica

K dalšímu přátelskému utkání si naši žáci pozvali soupeře ze Starého Města a předposlední zápasy sezóny odehráli výborně, když svého soupeře zdolali jak starší, tak i mladší žáci

Starší žáci doma vyhráli

SK Baťov 1930 - Jiskra Staré Město  4:1 ( 1:0 )

Starší žáci v přátelském utkání zaslouženě zvítězili . Ve vyrovnaném prvním poločase po uklouznutí hostujícího stopera své sólo ve 32.minutě bezpečně proměnil Radek Dvořák. V průběhu druhého poločasu navýšil náš náskok dvěma brankami střelecky disponovaný Štulíř, když další šance domácích zůstaly nevyužity. Hosté se snažili o zkorigování výsledku, což se jim povedlo po pěkné kombinaci . Jen díky výbornému zákroku brankáře Švendy  se hostům nepodařilo snížit na rozdíl jednoho gólu. Těsně před koncem utkání skóroval obloučkem do šibenice Mudřík a tým Baťova tak zvítězil 4:1.

Do zápasu průběžně zasáhli všichni nominovaní hráči, pro ročník 2005 končí žákovská léta a budeme je vídat na podzim v dresu dorostu.

Fotogalerie Lidky Trvajové:

Mladší žáci nadělovali

SK Baťov 1930 - Jiskra Staré Město  12:1 ( 3:1 )

Mladší žáci sice v podstatě od první minuty prohrávali, postupně ale získávali převahu a utkání ve druhé půli proměnili téměř v exhibici.

Doufejme, že se přes léto podaří nabrat nové síly a v nové sezóně kluci podobné výkony předvedou vícekrát ;)

Muži A | Neděle 16.08.2020, 17:00
Štítná - Baťov

Starší žáci zahájili přípravu porážkou

FK Kunovice - SK Baťov 1930   7:4 ( 4:1 )

POZOR, o víkendu se opět roztáčí kola krajských soutěží !!!

Po velmi nešťastné jarní části ročníku 2019/20, která jak víme zůstala nedohrána, se blíží začátek ročníku dalšího -...

Ve 2.kole Poháru Zlínského KFS jsme přešli přes Jaroslavice

Jako generálka na start nového ročníku KP posloužilo pohárové utkání v Jaroslavicích, které naši muži sehráli v pátek 7.8.2020

Víkendové přípravné zápasy mužů i dorostu se vydařily

Ohlédnutí za 1.ročníkem Příměstského fotbalového kempu SKB

První přípravný zápas: v Napajedlích jsme remizovali

Termíny přípravných zápasů

Premiérový Příměstský fotbalový kemp odstartoval

Muži na turnaji v Lubné stříbrní

Přejeme všem krásné prázdniny a dovolenou !!!