Žáci se ma závěr sezóny utkali s Napajedly

29.06.2020 | Ladislav Brslica

Naši žáci si k poslednímu přátelskému utkání pozvaly týmy Napajedel a jelikož původnímu sobotnímu termínu nepřálo počasí, odehrály se oba zápasy ve středu 24.6.

Přestože tentokrát výsledky nebyly až tak důležité, přinášíme je alespoň telegraficky:

mladší žáci:
SK Baťov - Napajedla 5:6, branky  Pozzi 4, Láček

starší žáci:
SK Baťov- Napajedla 1:3, branka Kopecký

V posledním přátelském utkání se žáci střetli s týmem Napajedel. Utkání bylo vyrovnané, v prvním poločase skóroval za Baťov z penalty Kopecký. Druhý poločas nastoupili domácí už bez hráčů, kteří přechází do dorostenecké kategorie. Fyzicky zdatnější soupeři nás začali přehrávat a projevilo se to i na konečném výsledku.

Do mužstva dorostu přechází hráči: Dechtiar, Kopecký, Stuchlík, Štulíř, Vývlečka. Přejeme  jim, aby  navázali na  výkony v žákovských kategoriích - ať se jim daří i v dorostu. :-)

Fotogalerie Lidky Trvajové:

Muži A | Neděle 16.08.2020, 17:00
Štítná - Baťov

Starší žáci zahájili přípravu porážkou

FK Kunovice - SK Baťov 1930   7:4 ( 4:1 )

POZOR, o víkendu se opět roztáčí kola krajských soutěží !!!

Po velmi nešťastné jarní části ročníku 2019/20, která jak víme zůstala nedohrána, se blíží začátek ročníku dalšího -...

Ve 2.kole Poháru Zlínského KFS jsme přešli přes Jaroslavice

Jako generálka na start nového ročníku KP posloužilo pohárové utkání v Jaroslavicích, které naši muži sehráli v pátek 7.8.2020

Víkendové přípravné zápasy mužů i dorostu se vydařily

Ohlédnutí za 1.ročníkem Příměstského fotbalového kempu SKB

První přípravný zápas: v Napajedlích jsme remizovali

Termíny přípravných zápasů

Premiérový Příměstský fotbalový kemp odstartoval

Muži na turnaji v Lubné stříbrní

Přejeme všem krásné prázdniny a dovolenou !!!