Turnaj přípravek Bobik Cup v Hluku

30.06.2020 | Ladislav Brslica

Poslední červnovou sobotu završily sezónu i naše přípravky, když si odskočily na turnaj do Hluku, kde se utkaly i s týmy, s nimiž se běžně nepotkávají.

Mladší přípravky:

Zúčastnili jsme se fotbalového turnaje v Hluku. V základní skupině B jsme se postupně odehrály následující zápasy:

FC Hněvotín – SK Baťov 1930                     6:4
SK Baťov 1930 – SK Jaroslavice                  5:2
FK Javořina – SK Baťov 1930                       1:6
SK SV Bojkovice – SK Baťov 1930               8:1
SK Baťov 1930 – Veselí nad Moravou     3:2

Trošku mě mrzí výkon v prvním zápase, který jsme zbytečně prohráli. Naopak nejlepší zápas v základní skupině jsme odehráli proti celku z Veselí nad Moravou. Ve skupině jsme uhráli 9 bodů a obsadili tak 2. příčku, což nám přineslo účast v semifinále turnaje. V semifinále nás čekal, dosud neporažený tým, FK Baník Ratíškovice (pozdější vítěz turnaje), se kterým jsme prohráli 5:0, přičemž 2 góly jsme dostali po zbytečných chybách. Zápas o 3. místo skončil prohrou našeho celku proti týmu SK SV Bojkovice – tentokrát 5:1. Naše vystoupení na turnaji hodnotím pozitivně, hráči získali potřebné zkušenosti a konečné 4. místo (ze 12) je úspěchem.

Turnaje se zúčastnili:
Prokop Aschenbrenner, Karlík Franz, Filip Zvonek, Daniel Zdráhal, Denis Kaván, Marek Andrýsek, Alex Overall, Petr Janeba

Trenér: Patrik Lendler

Starší přípravka:

V sobotu 27. 6. 2020 se starší přípravka našeho klubu zúčastnila turnaje Bobík Cup pořádaného Spartakem Hluk. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, hrálo se ve dvou šestičlenných skupinách, délka utkání 1x 13min.

Naše výsledky ve skupině:
FC Vracov  :  SK Baťov 1930                                         2:4
SK Baťov 1930  :  TJ Hroznová Lhota                            2:2

SK Baťov 1930  :  TJ Smržice                                        4:2

SK Baťov 1930  :  SK Slovácká Viktoria Bojkovice         0:3

SK Baťov 1930  :  SK Jaroslavice                                   1:4

Naše výsledky o umístění:
SK Horní Lhota  :  SK Baťov 1930                                   2:4

SK Baťov 1930  :  FK Blatnice pod Sv. Antonínkem        1:1 (na penalty 0:2)

V turnaji jsme ve skupině dvě utkání zvítězili, jedno remizovali a dvě prohráli. A tudíž obsadili 3. místo.

V nadstavbové části jsme hráli se čtvrtým týmem z druhé skupiny. Po vítězství jsme tak hráli o konečné 5. místo, kde jsme po remíze prohráli na penalty. A tak náš tým st.přípravek obsadil celkové 6. místo.

Turnaje se zúčastnili:
Jan Fagulec, Karel Kalčík, Filip Mudřík, Tadeáš Fojtík, Martin Sovadina,
Šimon Olejníček, Daniel Mičutka, Matěj Koplík, Kryštof Zuzaník, Lukáš Fusek, Jakub Stříteský, Pavel Janák

Trenér:   Tomáš Ištvánek

Muži A | Neděle 16.08.2020, 17:00
Štítná - Baťov

Starší žáci zahájili přípravu porážkou

FK Kunovice - SK Baťov 1930   7:4 ( 4:1 )

POZOR, o víkendu se opět roztáčí kola krajských soutěží !!!

Po velmi nešťastné jarní části ročníku 2019/20, která jak víme zůstala nedohrána, se blíží začátek ročníku dalšího -...

Ve 2.kole Poháru Zlínského KFS jsme přešli přes Jaroslavice

Jako generálka na start nového ročníku KP posloužilo pohárové utkání v Jaroslavicích, které naši muži sehráli v pátek 7.8.2020

Víkendové přípravné zápasy mužů i dorostu se vydařily

Ohlédnutí za 1.ročníkem Příměstského fotbalového kempu SKB

První přípravný zápas: v Napajedlích jsme remizovali

Termíny přípravných zápasů

Premiérový Příměstský fotbalový kemp odstartoval

Muži na turnaji v Lubné stříbrní

Přejeme všem krásné prázdniny a dovolenou !!!