Dorost si zlepšeným výkonem ve druhé půli pojistil vedení v soutěži

29.09.2019 | Ladislav Brslica

Po vyrovnaném poločase naši dorostenci ve druhé půli dobře bránící Bojkovice přetlačili a zaslouženě si připsali další výhru

9. kolo | Neděle 29.09.2019, 10:00 | Baťov

SK Baťov - SK Slovácká Viktoria Bojkovice

Branky: 31. Štefka J., 42. Bršlica, 57. Kadlec, 80. Zapletal, 85. Plechač - 7. Andrlík, 42. Kundrata

Žluté karty: 21. Zpěvák Š., 42. Medek - 44. Vyhnálek, 50. Kundrata, 53. Žak

Rozhodčí: Tomáš Svoboda, Richard Hodulík

Diváci: 78

SK Baťov: Medek (B) - Marčík, Vašulka, Zpěvák Š., Kopecký, Zapletal V., Štefka O., Štefka J., Kadlec, Chytil, Bršlica, střídali Chlebík, Gloser, Plechač, Večeřa, Zpěvák J.(B)

SK Slovácká Viktoria Bojkovice: Králík (B) - Masařík, Gago, Kundráta, Andrlík, Klimeš, Bulejko, Lukáš, Vyhnálek, Vavrečka, Žak, střídali Liška, Rapant, Malár

Komentář

Tým Bojkovic se na Baťově představil ve velmi dobrém světle a zejména v první půli byl vyrovnaným soupeřem. A byli to dokonce právě hosté, kdo se po opatrnějším začátku dostal v 7.minutě do vedení, když se z přímého kopu přesně trefil Andrlík. Domácí se rychle oklepali a snažili se o vyrovnání, Bojkovice však dlouho odolávaly. Baťovští se tak dočkali až po půlhodině díky bratrské spolupráci dua Štefků, na roh Ondry si výborně naskočil Jirka a nekompromisně hlavou zakončil. Hosté však nadále hrozili nebezpečnými protiútoky a odměnou jim byla 42.minuta, kdy po průniku po levém křídle a dobré střele ještě Filip Medek v naší brance reflexivně zareagoval a míč vyrazil, na dorážku Kundraty však již nestačil a domácí tak opět prohrávali. To však netrvalo ani minutu, prakticky hned po rozehrání  po naší pravé straně předvedl parádní individuální akci Mira Plechač, který naservíroval milimetrový centr do vápna, tam už Adam Bršlica neměl se zakončením nejmenší problém a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.
Ve druhé půli se už misky vah začaly pomalu překlápět na naši stranu, což výsledkově podtrhl v 57.minutě Kuba Kadlec. Definitivu výsledku jsme mohli přidat vzápětí, bohužel střela Adama Bršlici i hlavička Jirky Štefky shodně orazítkovaly pouze břevno bojkovické branky. Hosté vycítili šanci a o vyrovnání se pokoušeli i oni, naše obrana však fungovala dostatečně spolehlivě a k ohrožení branky Bojkovice nepustila. To se naopak v závěru podařilo žlutomodrým, nejprve v 80.minutě zužitkoval své sólo středem hřiště Vítek Zapletal, vzápětí dal konečnou podobu výsledku Mira Plechač. Uspokojení domácích ještě v samotném závěru mohli hosté využít  ke snížení, naštěstí dvě jejich šance skončily jen na tyči, takže se skóre již neměnilo.

# hráči v poli P MIN G ŽK ČK

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu