Z Rožnova vezou starší žáci vybojované 3 body

23.09.2019 | Ladislav Brslica

Ani v Rožnově si naši žáci nepřipsali dvojité vítězství, tentokrát byli úspěšnější ti starší, když přivezli těsnou výhru. Naopak mladším se nepodařilo překonat gólmana domácích ani jedenkrát a z pod Radhoště se vrací s prázdnou.

6. kolo | Sobota 21.09.2019, 11:00 | UT Rožnov p.R.

FC Rožnov pod Radhoštěm - SK Baťov

Branky: 29. Křižka - 19. Trvaj, 28. Poulík

Žluté karty: 60. Šenkýř

Rozhodčí: Roman Číž

Diváci: 35

FC Rožnov pod Radhoštěm: Šenkýř (B) - Gajdušek, Dobrozemský, Nohavica, Křižka, Pavlica, Chudoba, Jurajda, Černý, Vlček, Staněk, střídali Vinkler, Šavrda, Hejný

SK Baťov: Švenda (B) - Stuchlík, Dvořák R., Trvaj, Štulíř, Kopecký, Poulík, Mudřík, Dvořák M., Vyvlečka, Pšenčík, střídali Zapletal, Řehan, Krkoška, Zpěvák Jan

Komentář

Mladý tým Baťova navázal v utkání na zlepšené výkony z minulých kol. Od začátku se snažili svého soupeře přehrávat ve středu pole a kombinační hrou dostali domácí pod tlak. Z toho vyplynul i první gól hostů, když rozehrávku vystihl Trvaj a krásně přehodil brankáře. Domácí ohrožovali branku soupeře pouze ze standardních situací - většinou z volných kopů.  O deset minut později předvedli hráči Baťova pěknou kombinaci, po které šel sám na branku  Poulík a navýšil naše vedení. Domácí tým, ale dokázal rychle snížit - z trestného kopu se do šibenice trefil z 25 metrů záložník Křižka.

Druhý poločas začali opět lépe hosté, ale své velké šance nedokázali proměnit. Poté se do útočení vrhli fotbalisté Rožnova a zle dotírali na naši branku. Jejich nápor vrcholil v posledních deseti minutách zápasu. V těchto chvílích předvedl několik výborných zákroků brankář Švenda, který vychytal naše vítězství.

Ohlasy

"Mužstvo předvedlo dobrý výkon, za který jsme si zasloužili tři body. Kdyby hráči proměnili šance ze začátku druhého poločasu, mohli jsme dohrávat v klidu. Dobře zahrála pravá strana - v obraně Štulíř a v záloze Trvaj, několik výborných zákroků předvedl brankář Švenda. "
Libor Zapletal, trenér st.žáků SKB

ŽK, ČK - žluté a červené karty